דלג על פקודות של רצועת הכלים
דלג לתוכן ראשי
mainContent

הממונה על הוראת המתמטיקה בחטיבה העליונה

אתי טאוב

דואל: taubeti04@gmail.com

טלפון: 050-3416553

דבר המפקח בעל יסודי - זלי מרון

"אין הטיפה חוצבת בסלע בכוח עוצמתה, אלא בכוח התמדתה"    - וינסטון צ'רצ'יל.

 המתמטיקה מהווה אבן יסוד בחשיבה לוגית ומפתחת באדם ביטחון עצמי, תחושת  מסוגלות ודימוי עצמי גבוה. מרכזיותה בתוכנית הלימודים ובתעודת הבגרות הופכים אותה לשער מרכזי בו יעברו בוגרי מערכת החינוך במהלך לימודיהם.
 הוראת המתמטיקה מעמידה בפני הצוותים החינוכיים אתגרים שונים, ביניהם הגדלת מספר התלמידים הבוחרים ללמוד מתמטיקה במסגרת של ארבע וחמש יחידות, הפשטת הנושאים הנלמדים וחידוד זיקתם לחיי היומיום של התלמידים. בתקופה זו נוספו לאתגרים הללו גם הצורך בצמצום פערים ובהרחבת ידע ההוראה הדיגיטאלי, על מנת לאפשר    ללומדים להתקדם גם במסגרת תהליכי למידה היברידיים או בלמידה מרחוק.
הפיקוח על החינוך העל יסודי במחוז חיפה חותר להתמודדות עם אתגרי ההוראה הללו ורואה בכם, המורים והמורות למתמטיקה ראש החץ.  לצורך כך הקמנו עבורכם את האתר הזה
 התכנים באתר נועדו לסייע לכם  במלאכת ההוראה .תוכלו למצוא בו את פריסות ההוראה לצד חומרים מגוונים שיסייעו בידיכם ויתנו מענה למגוון אתגרי המציאות המשתנה.
 אנו מאחלים לכם בהצלחה ושמחים לעמוד לרשותכם. המתמטיקה מהווה חלק בלתי נפרד מעולמנו. כל פעולה שאנו מבצעים בחיינו מערבת בתוכה מתמטיקה. זו באה לידי ביטוי בקניות בסופר, בהמרת יחידות מידה, בקריאת מאמרים או בצפייה בטלוויזיה. 

קישורים