דלג על פקודות של רצועת הכלים
דלג לתוכן ראשי
mainContent

​יום המורה וצוותי החינוך 2022


לכבוד יום המורה תשפ"ג (2022) משרד החינוך רתם שותפים מכלל המגזרים בכדי שכולנו יחד נוקיר לכם תודה.
כאן תמצאו מידע על הטבות מיוחדות המגיעות רק לצוותי החינוך בשבוע הזה, מידע על זוכי פרס מנכ"לית משרד החינוך תשפ"ג, חשיפה לתוכנית פיתוח מקצועי ייחודית ויוקרתית לעובדי הוראה ומידע על פעילויות המתקיימות ברחבי הארץ להוקרת המורים וצוותי החינוך.

לוגו יום המורה

 

​דבר המנכ"לית

המנכ"לית דלית שטאובר

נשות ואנשי חינוך,
ההון האנושי הוא המנוע, הוא המחולל בשטח והיוצר, הקובע טיבן של מערכות. אתם, אנשי ונשות החינוך מהווים את ההון האנושי המרכיב את מערכת החינוך, ליבה הפועם. יום המורה הוא הזדמנות לומר לכם תודה.

במהלך השנה האחרונה, החל המשרד בתהליך חשיבה ותכנון לחיזוק מעמד המורה, קידום מענה לצרכיכם ופועל על מנת להדק את הקשר עמכם. מהלכים שונים כבר יצאו לדרך, החל מחתימת הסכם שכר בלתי מתפשר אשר ייטיב עם מקצוע ההוראה, דרך השקת תוכנית "טאלנטים" לפיתוח אישי ומקצועי ועד לכינון מסורת הענקת "פרס המנכ"לית" ל-10 נשות ואנשי חינוך פורצי דרך.

השנה לראשונה, "יום המורה" יהווה שבוע משמעותי שיצויין במסגרת אירועים ברחבי הארץ ובשיתוף פעולה נרחב עם ארגוני המורים, הרשויות המקומיות, הנהגות ההורים, מועצות התלמידים, ארגונים חברתיים ואקדמיה.

כמחנכת בעבר וכמנכ"לית משרד החינוך בהווה, אני מאמינה כי יש לקדם את אנשי החינוך על מנת שישמשו לנו כמגדלור לסטנדרטים בלתי מתפשרים של איכות, מצוינות ומומחיות. אני רואה חשיבות רבה בהוקרת תודה והערכה פומבית מצד משרד החינוך ושותפיו כלפיכם, אנשי ונשות החינוך, כיוון שאתם נושאים את המשימה החשובה מכל: חינוך ילדינו, דור העתיד.

בברכה,

דלית שטאובר
מנכ"לית משרד החינוך

 

פרס המנכל"ית

פרס המנכ"לית​

פרס המנכ"לית, יוענק זו השנה הראשונה, לנשות ואנשי חינוך מצטיינים ופורצי דרך בכל המגזרים, על תרומה ייחודית לחינוך.
הפרס ניתן בקטגוריות – מפעל חיים, הישגים יוצאי דופן, פיתוח תכנים חדשניים, מורת מורים, מצוינות, מתן השראה ודוגמה אישית וקידום אוכלוסיות מיוחדות.
נשות ואנשי חינוך מצטיינים הם מנוע הצמיחה של המערכת ומרימים תרומה יוצאת דופן בפעילותם החינוכית לאורך שנות עבודתם, למען ילדי ישראל.
באו להכיר את הזוכים! 

למידע על הפרס והזוכים >>

 

טאלנטים

מסלול ״טאלנטים״

מסלול פיתוח מקצועי ייחודי ואטרקטיבי, הכולל התנסות ולמידה ממודלים חדשניים ורלוונטיים בישראל ובעולם. במסגרת התכנית, המשתתפים יעברו תהליך מרתק של למידה ופיתוח חשיבה חדשנית, מפגשי העשרה עם אנשי חינוך ומדיניות בארץ, סיורים לימודיים בארץ ובחו"ל כדי להכיר מערכות חינוך שונות, פיתוח יזמות במסגרת קבוצות התוכנית ועוד.
המסלול מעמיק את תפיסת המנהיגות, מחזק מיומנויות ניהול ומחבר לקהילה ארצית ועולמית של אנשי חינוך מובילים שיהוו חוד החנית להובלת שינויים פורצי דרך במערכת החינוך. 

למידע על התוכנית בפורטל עובדי הוראה >>

 

הטבות

הטבות לעובדי הוראה

אומרים תודה לצוותי החינוך!

היכנסו ותראו את הטבות הייחודיות שניתנות במיוחד לכם ובמיוחד לרגל יום המורה וצוותי החינוך. קבלת ההטבות רק באמצעות הזדהות אישית דרך פורטל עובדי הוראה ובכפוף לתנאים של כל בית עסק.

למען הסר ספק, הגופים שלהלן לא נבחרו או נבדקו על ידי משרד החינוך ואין לראות בפרסום זה המלצה לצרוך את השירותים המוצעים על ידם. כל התקשרות עמם ומימוש ההטבות המוצעות על ידם נעשית באחריותו הבלעדית של המשתמש, על כל המשתמע מכך.